July 22, 2014

BOOK #1: Grace Coddington- A Memoir


Túto knihu som si kúpila už dávnejšie, no nejako som sa k nej dostala až teraz. Je to také príjemné, letné čítanie pre všetkých fashionistov.

Kniha pochádza z pera Grace Coddington, bývala modelka a súčasná kreatívna riaditeľka Vogue US. Jej meno je vám možno známe najmä vďaka filmu The September Issuektorý poodhalil zákulisie príprav septembrového vydania časopisu, najdôležitejšieho čísla v roku.
V knihe Grace opisuje svoje detstvo, začiatky v módnom biznise, kariéru vo Vogue magazíne a priateľstvo s Annou Wintour. Knihu taktiež ozvláštnila vlastnými ilustráciami.


Kúpite tu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I have bought this book months ago. Grace: A Memoir is a great way how to spend your summer time.
Book was written by Grace Coddington- exmodel and creative director of fashion bible- Vogue US. You may know Grace thanks to the movie- The September Issue. A Book describes Grace and her childhood in England, modeling experiences, work in fashion industry, Vogue US and her relationship with Anna Wintour.
You can buy it here


No comments:

Post a Comment